O nas

Jeżeli cenicie sobie "spokój ducha", oczekując zaangażowania ludzi wynajętych do obsługi swojej imprezy, równocześnie nie martwiąc się o najdrobniejszy szczegół w trakcie jej trwania, to zdecydowanie rozważcie ofertę naszego zespołu. Jako jego lider, osobiście dbam o to, by moi ludzie byli gruntownie przygotowani na każdą imprezę (dotyczy to zarówno przygotowania muzycznego jak i technicznego), a swoją formację utworzyłem z ludzi odpowiedzialnych i pracowitych, stwarzając im dogodne warunki współpracy po to, by pomimo obowiązków pozostali solidnymi i wesołymi kolegami. Jako jedna z nielicznych grup muzycznych jesteśmy przygotowani na wiele wariantów "sytuacji kryzysowych", które mogą mieć miejsce z przyczyn "przeróżnych" i to my jesteśmy od tego, by radzić sobie z jakimikolwiek niedogodnościami w sposób niezauważalny dla Was :)

Mateusz

Zespół Recepcja to:

Asia

wokal, gitara, przeszkadzajki no i... wizerunek zespołu :)
Absolwentka szkoły muzycznej I st. im. Zygmunta Noskowskiego w Krzeszowicach w klasie Wiolonczeli - później uczennica szkoły muzycznej II st. w Krakowie. Pochodzi z bardzo muzycznej rodziny (bracia uczęszczali do szkół muzycznych, jej tata gra na saksofonie oraz śpiewa czynnie muzykując od dwudziestu kilku lat). Asia udziela się wokalnie w kilku niekomercyjnych zespołach oraz w kościołach - jako ciepła i nastrojowa oprawa muzyczna np. ślubów. (co stwarza naprawdę niesamowity nastrój :)) - miła i ciepła osobowość, wspaniały przyjaciel

Mateusz

instrumenty klawiszowe, wokal oraz prowadzenie imprez
Ukończył szkołe muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, później Liceum muzyczne im. Fryderyka Chopina w Krakowie, niezmiennie w klasie fortepianu. Już jako młody chłopak dzielnie angażował się w projekty muzyczne takie jak: Swing Affaire, Bluestracja, Beney M Cover, wiele akompaniamentów, zwykle u boku starszych muzyków grał i nadal gra liczne zastępstwa z różnymi składami. Ostatnio akompaniator na Ogólnopolskich warsztatach wokalnych "Just Cover it". Zdolny muzyk / równy gość :)

Bartek

instrumenty perkusyjne
Młody, przystojny, wesoły i miły. Jego pasja to sport, muzyka oraz motoryzacja. Pasjonat dobrego brzmienia / ułożony facet :) 

 

 

Szymon

gitary i piece :) - czyli facet od ostrego "grzania" 
Samouk! geniusz muzyczny, który na swoim koncie ma najwięcej osiągnięć bo np. 
- 2 MIEJSCE W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SOLO ŻYCIA 2008, 
- 2 MIEJSCE W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SOLO ŻYCIA 2012, 
- 1 MIEJSCE W KONKURSIE "Guitar Silesia 2011" - Katowice, 
- tytuł: "Najciekawszego Gitarzysty" Finału Jeleniogórskiej Ligi Rocka Zaszczytne miejsca przyznali mu najbardziej cenieni Polscy muzycy - co dla muzyka poświęcającego na ćwiczenie conajmniej kilkaset godzin rocznie ma wielkie znaczenie :) Doskonały muzyk / świetny kolega :)